ukr
Всі розділи
Миколаїв
Цветная и черно-белая печать, ксерокопия
Цветная и черно-белая печать, ксерокопия - фото 1
Оновлено: 4 березня 2021, 08:57

Цветная и черно-белая печать, ксерокопия

10 грн/штука
оптова ціна
5 грн/штука
Штанько Дмитрий Николаевич
зам директора
,  Миколаїв, UA
на Флагма з 30 листопада 2014

Опис

Цифровий кольоровий друк – один з найбільш популярних сучасних методів друку в поліграфії. За допомогою цього способу друку можливо друкувати документи безпосередньо з комп’ютера, без додаткових процесів додрукованої підготовки. Це істотно заощаджує час на процес виробництва друкованої продукції.
Цифровий друк – це технологія одержання відбитків з використанням змінної друкованої форми. Змінами в друкованій машині на кожному етапі управляє комп’ютер видавничої системи. Друк малих тиражів методом цифрового друку дуже вигідний й рентабельний за рахунок економії на додрукованих дорогих операціях.
Цифровий кольоровий друк дає можливість виготовляти малі тиражі поліграфічної продукції й надавати замовникам великі асортименти друкованих послуг з виготовлення того або іншого виду поліграфічних виробів.
Якість відбитків не нижча, ніж в офсетному друку, але разом з тим при використанні методу цифрового друку стає можливим персоніфікувати відбитки, оперативно змінювати текст або зображення. Значно знижується не тільки вартість додрукованої підготовки, тому що не виготовляються друковані форми й плівки, але й ризик втрати якості на цих стадіях друку. Для цифрового друку характерне використання будь-якого носія – паперу, самоклеючої основи.
За допомогою цифрового друку можна виготовляти візитки, листівки, буклети, календарі різних видів, бланки, що самокопіюють документи, флаери, стікери та багато чого іншого.
Цифровий кольоровий друк широко застосовується для друку малотиражних рекламних або комерційних видань, у які можуть бути внесені зміни в процесі виготовлення тиражу навіть після друку кожного екземпляра.
Використання методу цифрового друку дає можливість зробити попередній перегляд екземпляра або роздрукувати пробний варіант майбутньої продукції перед самим друкованим процесом. Це допоможе попередньо оцінити якість і дизайн продукції й вчасно внести необхідні зміни.
Виготовлення протягом 3-х годин.
Замовивши цифровий кольоровий друк в ТОВ «Ортен», Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни-якості-термінів в Миколаєві.

Номер оголошення: 1903972
,  Миколаїв, UA
на Флагма з 30 листопада 2014

Схожі оголошення

Печать ксерокопия фотопечать копицентр
Ціна
1 грн/послуга
Радчук А., ФОП, UA, 232 км
Копицетр, Бердичев улРусская 4 Ч/б Ксерокопия/печать - А4-1грн., А3 - 2грн Цветная печать от 1грн Фотопечать 10*15 - 3грн 15*20 - 6грн 20*30 -...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Штанько Дмитрий Николаевич
зам директора
За телефонами
У месенджерах
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English